Susține

Acum este mult mai simplu să vii în ajutorul nostru și al proiectelor desfășurate de Asociația Industrii Creative, prin redirecționarea celor 20% pentru persoane juridice, Formularul 230 pentru persoane fizice sau donații recurente. Îți mulțumim anticipat pentru susținere!

Donații directe

Contul în lei: cont IBAN RO49BTRL02401205T28464XX deschis la Banca Transilvania

Contul în Euro: cont IBAN RO24BTRL02404205T28464XX deschis la Banca Transilvania

Contul în Dolari: cont IBAN RO95BTRLUSDCRT00T2846401 deschis la Banca Transilvania

Pentru persoane juridice:

Redirecționează 20% din impozitul pe profit / venit al companiei tale și contribuie la implementarea inițiativelor noastre.

Domeniile în care activează proiectele noastre: cultural, social, medical și educațional.

Descarcă modelul de contract

Completează și semnează contractul

Trimite contractul la adresa asociației

contact@asociațiaindustriicreative.com

Pentru persoane fizice:

Redirecționează 3,5% din impozitul pe venit pentru a susține proiectele desfășurate de noi

Dacă îți dorești să sprijini proiectele asociației completează Formularul 230 cu datele tale personale și semnează-l până pe 25 mai 2021.

Formularul va fi generat automat și depus la ANAF de către noi.

Completează formularul online cu datele tale

Semnează direct pe ecran și Generează PDF

Vei primi o copie a documentului pe care l-ai completat

Trimite formularul la adresa noastră de email